Logo YT Logo FB

Medistik

Medistik má unikátní dvojí účinek. Nejprve chladivý pro rychlou úlevu od bolesti, poté dlouhotrvající hřejivý pocit pro uklidnění a uvolnění. Aktivní složky pronikají skrze pokožku hluboko do postiženého místa, napomáhají průtoku krve a živin. Pokožka nečervená. Lokální aplikace do postižené oblasti nezatěžuje trávící orgány, jako běžné léky proti bolesti. Pohodlná aplikace bez kontaktu rukou umožňuje použití tam, kde není voda na umytí rukou, například na sportovištích, v přírodě, při práci.

Medistik si u nás můžete objednat po telefonické objednávce. Informace o ceně najdete v našem ceníku.

Dual stick

Dual spray

Ice roll-on

Domácí použití

Při bolesti krční páteře a zad, hlavy, namožených svalů a kloubů, po fyzické práci apod. Aplikací na hrudník či záda usnadňuje dýchání a kašel. Praktické balení je bezpečné pro seniory.

Rehabilitační specialisté

Medistik je používán při akutní i chronické bolesti pohybového aparátu, poúrazových stavech, sportovních zraněních - pohmožděniny, hematony, vymknutí, zánětlivé stavy, natažené šlachy. Úleva při revmatické a artrické bolesti.

Sportovci

Medistik je využíván sportovci i trenéry pro zahřátí svalů před sportovním výkonem. Mírní a odstraňuje svalové křeče, urychluje regeneraci namožených a bolestivých svalů, kloubů a šlach. Prokrvuje tkanivo.

UPOZORNĚNÍ - nevhodné pro osoby alergické na některou z obsažených složek.

Martin Gulda © 2015
Adresa: Šeránkova 40, Brno
tel.: +420 724 191 762
masaze@unavenetelo.cz